en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Aşk

Aşk

ERKEKLER  KADINLARDA NELERDEN HOŞLANIR ?


Erkeklerin bir kadında ilk baktıkları şey her ne kadar güzellik ve seksepal olsa da  uzun süreli beraberlik yaşamak istedikleri kadınlarda güzellikten çok daha fazlasını aradıkları görülüyor.
SİZİ KORUYUP KOLLAMASINA İZİN VERİN


Her erkek doğası gereği sevdiği kadını korumak, ona zarar gelmesini önlemek ister. İlişkide güçlü taraf olmaktan keyif alır. Kendi ayakları üzerinde duran, maddi- manevi hiçbir şeye ihtiyaç duymayan bir kadın bile olsanız, ara ara onun kolları arasına kendinizi bırakmalısınız. Erkeklerin kendilerini ispat etme yollarından birisi de kadınını korumaktır. Bırakın sizi kanatları altına alsın.
ANNE ŞEFKATİ


Erkekler genlerini devam etmeye programlıdır, işte bu yüzden uzun süreli ilişki yaşadıkları kadını çocuklarının  potansiyel annesi olarak görürler. Ona yaklaşımınız ileride nasıl bir anne olacağınızın ipucunu verir. Onlara şefkatle yaklaşan, ilgili ama asla pimpirikli ve baskıcı olmayan bir kadın isterler.  Ona koşulsuz bir sevgi verin.
AÇIK SÖZLÜ OLUN


Erkekler ilişkilerinde herhangi bir şeyin saklanmasından hoşlanmazlar. Her zaman onlara  karşı açık sözlü olmalısınız.

 

Copyright 2018  © Eliss Dergi. Tüm hakları saklıdır.

ELISS DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

BİZE ULAŞIN

0 (212) 325 41 25 

 
 

SİTE HARİTASI

 

TAKİP ET

 

HUZUR BEKLENTİSİ


Hiçbir erkek sürekli konuşan ve her yaptığına karışan bir kadın istemez.  Erkek birlikte olduğu kadınla huzurlu bir yaşamı tercih eder. Bu yüzden onun zevk aldığı alanlara pek girmeyin. Bu ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için çok önemlidir.TAKDİR EDİN

Erkekler oldukça basit bir psikolojiye sahiptir. Sevdiği kadından ilgi ve iltifat sözleri duymak onu mutlu edecektir. Ona başarılı olduğunu hissettirin. Onu yaptığı işlerde takdir edin.

 
2964