en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Aşk Uyumu
 

Aşk Uyumu

 

Copyright 2018  © Eliss Dergi. Tüm hakları saklıdır.

ELISS DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

BİZE ULAŞIN

0 (212) 325 41 25 

 
 

SİTE HARİTASI

 

TAKİP ET

 
2916

Her ay, bir yeniay ve bir dolunay yaşadığımızı bilmeliyiz. Bunu astroloji bilgisi sıfır olan kişiler için yazdım. Ay içinde, çok önemli iki enerji geçirdiğimizi bilir ve ona göre davranırsak, hayatımız bir nebze kolaylaşır. Tabi ki bir ay zarfında gökyüzü bir çok gezegen hareketine maruz kalıyor, gerilemeler buna bir örnek. Ekim ayı yeniayı yaşadık, akabinde 24 Ekim boğa burcu dolunayı geldi. 2 Hafta süren bir şok enerjisi yaratabilir, buna hazır olun. Sabit burçta 1 derece boğada meydana gelen oldukça sert açılarda bir dolunay, sadece 24 Ekimde gerçekleştiği tarihte değil, neredeyse bir sonraki yeniaya bir hafta kalana kadar etki eder.


4 Ekim 2018 de başlayıp, 16 Kasım a kadar sürecek olan Venüs gerilemesi 41 gün aşk hayatımızı olumsuz etkileyebilir. Doğum haritamızda Venüs gerilemede doğmuş iseniz bu etkiler olumlu olacaktır. Venüs Retrolarda genellikle unuttuğumuz ex aşklarımız yoğun aklımıza gelir, ya da birdenbire çıkıp geliverir, ya da sürprizli bir şekilde mesaj, telefon alabiliriz. Gerilemeler bizlere hep durup düşünmek gerektiğini, bir mola zamanının geldiğini, ya da geçmişteki yarım kalan bitirmediğimiz işlerimizi tamamlamamız gerektiğini anlatan zaman döngüleridir. Venüs bilinenin aksine şans gezegeninden çok, para ve aşk gezegenidir. Hareketi başlatandır. İşte bu hareket başlatan gezegen Venüs, Ekim’in tamamını ve Kasım ayı ortalarını bulan retrosunda, bu hareketi başlatmayacağı gibi, bizleri maddi manevi durağanlaştırır hatta geriye dönüp bakmaya zorlar.

Uyumlu giden aşklara sekte vurabilir, yaz aylarında gerileyen gezegenler aşkları hallaç pamuğu gibi dağıtmışken, yine umudumuz yeni yıla kaldı diyebiliriz.


Şimdi burçların bir aylık enerjisine göz atalım.

Koç burcu : Dağılan, kırılan kalbini onarmak için ne bekliyorsun? Her ne kadar aşklara güvenin kalmasa da, yeni arkadaşlıklar seni bekliyor. Partnerine daha çok zaman ayırmalısın.


Boğa burcu : Aşk konusunda dersler alıyorsun. Partnerle uyumu sağlamak için çok çabalıyorsun, fakat bazen evrenin akışına kendini teslim etmelisin.


İkizler : Evlilik kısmetlerinin bollaşacağı bir döneme giriyorsun. Partneri olanlara barış görünüyor. partneri olmayanlar, henüz hayatı düzene koymadan aşk uyumunuzu yakalayamazsınız. Biraz sabır. 


Yengeç : Sabır, kapıyı açan son anahtardır. Gecikmelere ve tahriklere rağmen aşk uyumunu yakalayabilirsin. Pes etme. partnerine karşı açık olmalısın, mutluluk fırsatlarını kaçırma.


Aslan : İç muhakeme yapman lazım. Dürüst, objektif, ve mantık çerçevesinden bakabilmeyi öğrenirsen, aşk, sadakat ve bağlılık sana şimdi gelecek. 


Başak : kafanın karışıklığı ve karar verememen acılı süreci uzatıyor. Ya kabullenişe geç, yada içinde bulunduğun alanı terket. Yeni aşk hayatına doğru yola çık.


Terazi : İnandığın her şey köklü bir değişime uğruyor. Direnç gösterirsen üzülen sen olursun. Bir an önce karar vermelisin ki, enerjiler uzaklaşmasın.


Akrep : Bazen vedalar, acılardan kurtuluş demektir. Doğum ayın yeni bir aşkı sana getirebilir, ya da mevcut ilişkide bir canlanma yaşayacaksın.


Yay : Aşk hayatında olumlu bir sürprize hazırlıklı ol. Sosyal çevrelerden gelen teklifleri değerlendir. Hareketli ve hızlı bir dönem geliyor. geçmişteki hataları tekrarlama.


Oğlak : Aşk kaderini belirlerken cesaretli, iyimser, ve sevgi yolunu seçersen mutluluklar sana hemen geliyor. 


Kova : Aşkta uyum sağlayabilmen senin huzurun için çok önemli. Aşk hayatın iyi gitmiyorsa, geri adım at, ya da gönül almayı dene. zamanla denge ve uyum geliyor.


Balık : Aşk hayatın için çabalamalısın. Kırılma noktası yaratacak hareketlerden kaçın. Zira partnerini uzaklaştırabilirsin. Rüyalar, hayaller kanalıyla istediğin aşka ulaşabilirsin.

Mutlu bir ay geçirmeniz dileğiyle.


ASTROLOG VE YORUMCU

NESLİHAN ŞİRİN