en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Künye
 

Copyright 2018  © Eliss Dergi. Tüm hakları saklıdır.

ELISS DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

BİZE ULAŞIN

Sultan Selim Cad. Sanayi Mah. No:54/20 Kat:7

Kağıthane/İstanbul

0 (212) 325 41 25 

info@elissdergi.com

 
 

SİTE HARİTASI

 

TAKİP ET

2687


Eliss Dergi İcra Kurulu Başkanı

İsmail ÖZDEMİR
ismail@elismedya.com


Genel Koordinatör
Cengiz KARTUFAN
cengiz@elismedya.com


Yayın Yönetmeni
Hande DORUK
hande@elismedya.com


Sanat Yönetmeni
Ünzile BAYRAM
unzile@elismedya.com


Dijital Direktör
Burçak KALBENT
burcak@elismedya.com


Reklam ve Satış Direktörü
Songül BAVAŞ
songul@elismedya.com


Reklam Koordinatörü
Ufuk ÖZDEMİR
ufuk@elismedya.com


Güzellik ve Stil Editörü
Elif YAVUZ
elif@elismedya.com


Konular Editörü
Hande DORUK
hande@elismedya.com


Muhabir
Zeynep BAYINDIR


Prodüksiyon Amiri
Emre KARTUFAN
emre@elismedya.com


Web Tasarım
Tuğba KARAGÜL - Yunus KARTAL


Fotoğraf
Burçak KALBENT
burcak@elismedya.com


İdari Asistan
Birsen Bavaş
birsen@elismedya.com


Finans Direktörü
Mustafa ŞAHİN


Hukuk
Arif KARABAŞ


Katkıda Bulunanlar:

Merkez Yönetim Yeri:
Sultan Selim Caddesi - Sultan Selim Mahallesi 54/20 Kat:7 Kağıthane / İSTANBUL


İletişim:
Tel: 0212 325 41 25
info@elismedya.com
info@elissdergi.com


KÜNYE